Test analytik na kontrakt, Bratislava/Off-site, 4300 - 5000 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 300 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 5 mesiacov s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, Bratislava/Off-site
- nástup na projekt: ASAP alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance)
- definovanie, príprava a realizácia integračných/automatizovaných testov testov [funkčných, regresných]
- analýza potrieb, plánov a požiadaviek produktového vlastníka pre určenú aplikáciu
- participácia na tvorbe testovacej stratégie
- stanovenie a kontrola testovacích postupov pre projekt
- definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných test case-ov
- príprava a údržba testovacích údajov
- riešenie zistených defektov a celkové vyhodnocovanie úspešnosti testovania
- reportovanie chýb a dohľad nad retestovaním už opravených defektov
- poskytovanie odbornej podpory členom test tímu
- aktívna komunikácia s produktovým vlastníkom, porozumenie a pripomienkovanie biznis zadania
- spolupráca s jednotlivými zložkami vývoja: analytici, programátori, špecialisti pre automatizované testovanie
- spolupráca prebieha primárne v ON-SITE režime (Bratislava), v prípade záujmu freelancera s dostatočnej seniority je možná aj kombinácia OFF-SITE a ON-SITE.

- min. 2-ročná aktívna prax v oblasti test analytickej činnosti
- skúsenosti s:
- tvorbou testovacích plánov a scenárov na základe analýzy ICT zadaní a komunikácie s vývojovým tímom
- prípravou a realizáciou manuálnych a automatizovaných funkčných testov
- používaním bug track-ovacích nástrojov (napr. JIRA)
- používaním testovacích nástrojov (JIRA Kannoah, SOAP UI, jMeter, Postman...)
- praktické znalosti metodiky SW testovania a typov testovania
- konverzačná znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)

výhodou:
- certifikácia ISTQB
- skúsenosti v bankovom prostredí a znalosť bankových produktov
- skúsenosti s používaním nástrojov potrebných pre automatizáciu testov (napr. MS Test Manager, Selenium, atď.)
- skúsenosti s používaním nástrojov na riadenie testovania (napr. HP ALM, SpiraTeam, TestLink, atď.)

- analytické myslenie
- tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako deväť rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!
Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.
Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.
Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
● viac ako 13 800 dostupných IT špecialistov
● viac ako 1 270 alokovaných TITANov
● 189 010 dodaných Mandayov
● 1 016 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Ak máš záujem, prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4201581  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 4 300 EUR/mesiac