Manipulant

TOP Control s.r.o.

Místo práce
Podnikatelská 1278/9, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
17.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
110-135,- Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- úzká spolupráce s oddělením výroby a logistiky
- spolupráce při zlepšování procesu toku materiálu, efektivní využití prostoru
- zodpovědnost za včasnou přípravu materiálu k expedici, za včasné navezení materiálu na pracoviště, za svěřené vybavení
- nakládky/vykládky zboží od přepravců
- místo výkonu práce: Plzeň (500 m od Nákupního centra Borská pole

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jednosměnný provoz
- dlouhodobou spolupráci na HPP, nebo dlouhodobá brigáda dle vašich časových možností
- čisté, tiché, klimatizované pracovní prostředí
- systém firemních benefitů
- bonusy pro pracovníky
- dárkové balíčky
- kvalitativní bonusy
- firemní pracovní oděv…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní zkušenost s prací ve skladu
- spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- platný průkaz VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Top Control je stabilní a silná společnost, která na trhu působí od roku 2003. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti automotive. Každý rok realizujeme velký počet zakázek a stali jsme se jednou z vůdčích společností v ČR poskytující služby v oblasti kontroly kvality a třídění. Neustále zvyšujeme spektrum námi poskytovaných služeb v oblasti kontroly kvality, flexibilitu a zvyšujeme standardy poskytovaných služeb.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3490106  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 110-135,- Kč/h