Developer PHP (Nette)

Topforsport s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš ambice spoluvytvářet mezinárodní síť sportovních eshopů? Cítíš se na to nám pomoci s naši globální expanzí? Čti dál!

Jsme mladá progresivní firma, ze které se postupně stává jeden z předních evropských hráčů na poli e-commerce se sportovním vybavením.

V současné době disponujeme 70 e-shopy, které fungují už ve 15 zemích. O rok později se chceme dostat na kulaté místo, kterým není jiné než 100 fungujících e-shopu. Vše by mělo být řízeno z jednoho místa, kdy k tomuto navýšení vyvíjíme interní systém.

Projekty: globální shipping, reverzní logistika, nové integrace(CRM,EDI) tvorba systému pro napojování franšíz, spousta vnitropodnikových automatizací.

A nakonec, naše projekty v číslech:
- obrat pro letošní rok přesáhne 1 mld. Kč
- průměrně 1000 objednávek denně
- 40 milionů přístupů na naše projekty za týden / 6 milionů za den
- 5 fyzických serverů
- 5 000 dotazů do relační DB za vteřinu

Co tě čeká

- Vývoj administrace nebo frontendu mezinárodních eshopů
- Práce na napojování na API - platební brány, obchodní partneři
- Interní automatizace týkající se primárně propojení se SAP a logistickým centrem
- Vyvíjíme v Nette, verzujeme, používáme composer a řadu knihoven, testujeme v testeru, DB máme v MySQL (MariaDB), vyhledávání v Elasticu
- Postupné zapracování do týmu, aby si zapadl(a)
- Projektově se bude jednat jak o návrh nových funkcionalit, tak o úpravu a vyčleňování těch současných do logičtějších celků

Co my čekáme od tebe

- Znalost PHP, MySQL
- Základy objektového programování
- Výhodou znalost Nette, HTML + CSS, JS, Composer, Git, Elastic
- Výhodou dřívější zkušenosti z ecommerce oblasti
- Analytické a koncepční myšlení
- Angličtinu, je součástí každodenní komunikace s některými kolegy
- Smysl pro humor :-)

Co ti jsme schopni nabídnout

- Různé typy úvazku, ale upřímně, upřednostňujeme full time, lépe se plánuje práce
- Home office nebo práci z kanceláře v Brně nebo Praze, samozřejmě pokud to situace s Covid-19 dovolí.
- Flexibilní pracovní dobu, full time úvazek - pracuj si, jak se ti to hodí, ale odveď práci, kterou máš, v termínech, ve kterých si stanovíme.
- Férové a odpovídající finanční ohodnocení dle tvých zkušeností + bonusovou složku
- Vzdělávání - každý den dostaneš příležitost se něco naučit, prohlubovat své znalosti v jednotlivých oblastech
- Samostatnou práci v mezinárodně fungující a rychle rostoucí společnosti. - -
- Nejsme korporace. Budeš mít šanci ovlivnit spoustu věcí a tvá práce bude všechno jen ne stereotypní.
- Jedinečnou neformální kulturu a atmosféru, parta mladých, akčních a nad produktivních lidí, kteří si po práci rádi zajdou na pivo nebo zorganizují společné sportovní aktivity jako plavání, běh nebo ranní jóga.
- Benefity (např. zaměstnanecká sleva, home-office příspěvek, vstupy na různé běžecké akce a další..)

Každý den tě tu čeká něco jiného, jiné zážitky, jiné situace. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám své CV nebo Linkedin profil a napiš nám, proč by tě bavilo u nás pracovat. Pokud se chceš na cokoliv zeptat, ozvi se nám a rádi odpovíme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
Nette - Pokročilý

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are a young progressive company that is becoming one of the leading European players in the sports equipment e-commerce field. In selected sports, we are building a portfolio of specialized stores that help innovate the world of sports retail. Our healthy ambitions, drive, and a wide range of products from the world’s leading brands are the everyday partner for both athletes and sports teams on their way to better performance. We aim for the highest goals on the international scene and tackle them patiently, one step at a time.

We are 11TEAMSPORTS, TOP4FOOTBALL, TOP4RUNNING & TOP4FITNESS.

We are TOP4SPORT, a member of the 11TEAMSPORTS Group.

#TEAMTOP4SPORT #11TSFAMILY
ID: 4094657  Dátum zverejnenia: 7.7.2021