Kuchár (v pozícii asistent) pre riečne výletné lode v rámci Európy.

Trans River Line BV

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
koniec júla
Mzdové podmienky (brutto)
€1615,80 + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri príprave jedál pod vedením hlavného šéfkuchára/ šéfkuchárky.
Pozícia vyžaduje schopnosť pracovať aj samostatne.
Príprava raňajok pre hostí (do 107 hostí).
Udržiavanie hygieny na pracovisku.
Pomocný kuchár je zodpovedný za samostatnú prípravu obedov a večerí pre posádku (do 25 osôb).

Ponúkame:
- Sezónnu prácu - sezóna sa zvyčajne začína v apríli a trvá do októbra + možnosť pracovať aj počas zimnej sezóny
- Mzdu vo výške hrubej mesačnej mzdy €1615,80 na základe 5 odpracovaných dní/ týždeň. Všetky navyše odpracované dni sú preplácané alebo kompenzované formou čas za čas. Výška platu závisí od vzdelania a skúseností.
- Ubytovanie a stravu na lodi za minimálny poplatok.
- Preplatenie cestovných nákladov do a z miesta práce €70,- na jednu cestu (= €140,-).
- Preplatenie cestovných nákladov do a z miesta práce €70,- na jednu cestu počas jednej dovolenky v rámci plavebnej sezóny (= €140,-).

Informácie o výberovom konaní

Medzi naše požiadavky patrí:
- zdravotný preukaz
- relevantné vzdelanie a/ alebo preukázateľná prax je nevyhnutnosťou
Osobný pohovor bude prebiehať formou video hovoru cez Skype/ WhatsApp
Pre dohodnutie pohovoru Vám budeme dopredu telefonovať (z holandského telefónneho čísla).
Pohovor prebieha v slovenčine.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie a/ alebo preukázateľná prax v odbore je nevyhnutnosťou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ochota pracovať v tíme, spoľahlivosť.
Príjemné vystupovanie a slušné správanie sa je samozrejmosťou.

Holandská spoločnosť Trans River Line BV úspešne pôsobí na trhu už od roku 1996. Spolu vlastní 5 lodí, z ktorých 3 sa plavia ako riečne výletné lode po Rýne a Dunaji. Pre bližšie informácie prosím neváhajte navštíviť našu webovú stránku www.transriverline.com
ID: 3691879  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1615,80 + dohoda