Prostějov- řidič VZV - příspěvek na vlastní bydlení 5.000,-Kč - týdenní zálohy - možnost ubytování

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Ostrov Man
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

manipulaci výrobků pomocí techniky
naskladňování, vykládání a nakládání materiálu
manipulace s obaly (palety, klece)
práci se čtečkou čárových kódů
související práce na PC
práce ve výrobě stabilizátorů nebo pružin

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na HPP
nástup od 25 000,- Kč
pohyblivá složka (prémie, odměny) 6+3= 9Kč/hod
příplatky za práci za přesčas 25%,
příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod.
příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod.
příplatky za práci o víkendu 50%
odměna za pracovní pohotovost 10%,
příplatek za práci ve svátek 100%
možnost týdenních záloh až do výše 1.500,-kč
pro místní příspěvek na dopravu 5.000,-kč
možnost ubytování na které přispíváme dle odpracovaných hodin, 180 hod./měs. ubytování ZDARMA
pracovní oblečení, obuv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platný řidičský průkaz
oprávnění na VZV
praxe s VZV
ochota pracovat ve směnném provozu (12hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4028581  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc