Práce pro každého ! Lehká práce jako obsluha lisu ! Možnost ubytování ! Týdenní zálohy

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Moravská Třebová, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícPro místní zaměstnance příspěvek 3.000,-kč na dopravu či bydlení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha lisu, kontrola kvality odebíraných dílů od vstřikovacího lisu a balení produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 115kč/hod
15 dní doma, 15 dní v práci
Zálohy pro zaměstnance, každé pondělí 500,-Kč až 3.000,-Kč
Možnost ubytování
Pracovní doba (11-hod. směny, krátký dlouhý týden)
Možnost přesčasů
5 týdnů dovolené
Mzda vždy k 15. dni v měsíci
Příplatky za přesčasy 25% + víkend 10%
Příspěvek na dopravu až 3.000,-Kč

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce v nepřetržitém provozu (12-hod. směny, krátký dlouhý týden)
Pečlivost, zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4096313  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc