Vodič VZV - mzda až 1050 €

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Slovensko
1 050 EUR/mesiac830 Eur/ brutto nástupná mzda, po 6. mesiacoch 860 Eur/Brutto + 15% Variabilná odmena +zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov VZV do výroby svetlometov s pekným ubytovaním a dopravou priamo do práce.
Čo Vás čaká?
- príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov,
- preberanie importov
- Naskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
- Inventúry skladových zásob
- Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby
- Obsluha VZV a manipulačnej techniky

- stabilná práca
- príjemné pracovné prostredie
- zákonné príplatky
- perfektné ubytovanie úplne ZDARMA
- 15% variabilná odmena
- využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
- stravovanie priamo v závode, kde je na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba svetiel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- platný preukaz VZV (C,W1)
- dobrý zdravotný stav
- flexibilita
- skúsenosť na danej pozícii
- lojalita

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4122866  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac