Vyrábaj nárazníky pre známe automobilky! plat 900€ ! ubytovanie zdarma !

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Trnavský kraj, Slovensko
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 735 EUR/mesiaczákladný plat 735 €+ variabilná zložka mzdy 131 € + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti, ktoré realizuje zmenový operátor sú nasledovné:
Obsluha linky, vizuálna kontrola vyrobených dielov, ich leštenie, kompletizácia komponentov a balenie finálnych produktov.
Práca sa vykonáva v stoji, pričom operátor sa pohybuje medzi obsluhovanými zariadeniami
- práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená.
Spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby bola práca vykonávaná v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.
Pracuje sa v trojzmennej prevádzke (časy zmien sú nasledovné: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- ubytovanie ZDARMA !
- závodná jedáleň
- výkonnostný bonus
- zákonné príplatky
- zálohy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- skúsenosť s prácou operátora výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4145068  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac