Máš skúsenosti s vedením ľudí a práca ti nie je cudzia? Tak hľadáme práve teba (koordinátor)

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Automobilova 1, 917 01 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1032 a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Trnave hľadáme šikovných ľudí na pozíciu Koordinátora/Monitora. Prijmeme zamestnancov z celého Slovenska.

Náplň práce
* práca na 3 zmeny
- zabezpečenie výroby z hľadiska kvality, množstva a času dodržiavajúc pracovný cyklus a štandard
- koordinácia a školenie tímu výrobných operátorov
- vodičský preukaz sk. B nutný
- skúsenosti s koordináciou pracovného tímu výhodou
- znalosť MS Excel, Word, SŠ vzdelanie

Možnosť práce aj čisto na víkendových zmenách.

Ponúkame:
* Nástupný plat 856 € fix pri 3 zmennej prevádzke
- 13. plat
- pracovná zmluva na 2 roky
- príplatky za prácu v noci 1,60 €/ hod.
- príplatky za sviatky, soboty, nedele
- individuálna prémia 59 €
- kolektívna prémia 30 €
- zabezpečené ubytovanie - možnosť ubytovania v 2 izbových bytoch v blízkej obci - prvý mesiac zadarmo!

Iné benefity:
- zabezpečená strava formou čipovej karty, celoročný pitný režim
- výplatný termín vždy 16-teho v mesiaci
- k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
- možnosť profesijného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- firemné akcie

Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 186 912.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky!

Kontaktná osoba: Veronika Šulík

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke alebo vo víkendovej prevádzke
- dobrý zdravotný stav
- práca v stoji
- manuálne zručnosti výhodou
- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- skúsenosti s vedením tímu pracovníkov výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3163199  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1032 a viac