Rakúsky zamestnávateľ hľadá dláždičov / pomocných pracovníkov so znalosťou nemeckého jazyka! Ubytovanie zadarmo!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Wieselburg, Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
1800 eur/ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude pokladanie dlaždíc a upráva podláh .

- dobré platové podmienky
- Stabilné a dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú
- Rakúska pracovná zmluva, so všetkými výhodami rakúskeho sociálneho systému (13,14 plat)
- dobré platové podmienky: 12,73€ brutto/hod + diety 26,40 eur + príplatky)
- Pracovný čas: 38,5 h / týždeň
- Preplácané nadčasy a víkendy
- Ubytovanie zabezpečené a hradené

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo sa na ponuku informujte telefonicky na čísle +421917131685
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kvôli veľkému záujmu kontaktujeme iba podmienkam vyhovujúcich.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Stabilná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na rakúskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- vodičský preukaz
- vlastné motorové vozidlo
- skúsenosti v odbore

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3514186  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 eur/ v čistom