Hľadáme stierkárov/ omietkárov do Rakúska. Ubytovanie zadarmo + Čistá mzda 1800,-

TRANSFER Planconsult Datentransfer und Anlagenconsulting Gesellschaft m.b.H.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
1800 € / mesiac v čistom

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme stierkárov, omietkárov so skúsenosťami s prácou so strojom (na omietku) do Rakúska. Práca je vhodná pre jednotlivcov, dvojice a celé partie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dobré platové podmienky
- Stabilné a dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú
- Rakúska pracovná zmluva, so všetkými výhodami rakúskeho sociálneho systému (13,14 plat)
- dobré platové podmienky: 12,09 € brutto/hod + diety 26,40 eur + príplatky)
- Pracovný čas: 38,5 h / týždeň
- Preplácané nadčasy a víkendy
- Ubytovanie zabezpečené a hradené

Informace o náboru

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo sa informujete telefonicky +421917131685.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kvôli veľkému záujmu budeme kontaktovať iba vyhovujúcich kandidátov.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nemčina na komunikatívnej úrovni, bude aj telefonicky overená
- vodičský preukaz
- vlastné auto
- znalosť, skúsenosti s prácou so strojom(omietkár)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personnel Agency

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

ID: 3709964  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 € / mesiac v čistom