Montážník

TRATEC - CS, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Brtnická 57, 407 78 Velký Šenov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-06
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (82199)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRATEC - CS, s. r. o., IČ 43224806
Pracoviště:Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-06
Mzdové rozpětí:od 90 do 140 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Penzijní připojištění
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov.
Kontakt: e-mailem, telefonicky.
Požadujeme:
oSOU / SŠ strojního zaměření nebo praxe v oboru,
oOrientace ve výkresové dokumentaci nebo praxe s výkresovou dokumentací,
oZkušenosti ve strojírenských oborech (zámečník, obráběč kovů, montér apod.) výhodou,
oPraxe s montáží ve výrobní společnosti výhodou,
oTechnická a fyzická zdatnost,
oSamostatnost a spolehlivost,
oSchopnost práce ve výškách,
oPrůkaz jeřábníka vazače výhodou,
oSouhlas s možností výjezdu k provedení montáže v zahraničí,

Nabízíme:
oZajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
oPříležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
oMožnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
oZajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
oŠkolení zaměstnanců,

Náplň práce:
oVykonávání práce související se sestavováním částí strojů na základě technické dokumentace,
oAsistence při provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení,
oOšetřování a údržba používaných nástrojů a nářadí, údržba pracoviště,
oPráce ve výškách, obsluha plošin,
oObsluha jeřábu,

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 11540840781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2755323  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90 - 140 Kč/měsíc