35 000 - 40 000 CZK

BOZP Technik - junior

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automobilů a elektronických součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáty na pozici:

Vaše náplň práce

  • aktivní účast při plnění legislativních požadavků v oblasti BOZP, PO a EMS
  • spolupráce na vytváření vnitřních předpisů a pokynů k zajištění BOZP
  • spolupráce při hodnocení rizik a identifikaci nebezpečí a jeho pravidelné přezkoumávání
  • vyšetřování příčin pracovních úrazů
  • návrh odpovídajících druhů a typů OOPP, spolupráce s dodavateli OOPP a účast na jejich výběru
  • příprava školení BOZP a proškolování zaměstnanců
  • provozní kontroly a prověrky BOZP
  • příprava statistických hlášení v oblasti BOZP, hygieny práce a životní prostředí ve smyslu platné legislativy
  • funkce interního auditora

Váš profil

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oboru (výhodou)
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost legislativy z oblasti BOZP a životního prostředí (EMS)
  • zkušenost s některým ze systémů managementu ISO 14001, OHSAS 18001 vítány
  • AJ na úrovni B1
  • výborné komunikativní schopnosti
  • samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
  • smysl pro týmovou práce

Naše nabídka

  • 13.mzda
  • zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 6 dnů volna na zotavenou
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření
  • další firemní benefity

Místo práce

Okres Kladno

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
CZ Trenkwalder a.s.
Martina Mushtaq
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420731630476
Email: [email protected]
ID: 3769696   Dátum zverejnenia: 23.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.