Technical Writer

TresJob s.r.o.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vytváření a údržba technických manuálů
- tvorba postupů k ovládání zařízení pro zákazníky
- spolupráce s konstrukcí, výrobou, servisem a obchodem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- flexibilní pracovní dobu, po zaškolení možnost využívat 2-3 dny v týdnu home
office
- platové ohodnocení v závislosti na znalostech a praxi
- roční odměny
- 20 dní dovolené + 5 dní zdravotní dovolené
- doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění
- jazykové kurzy na pracovišti
- stravenky

Informace o náboru

Pro našeho klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Technical Writer.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Praxe na pozici/v oblasti

Technical Writer / Technical Illustrator

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- umět číst technické dokumenty
- obchodního ducha (schopnost se vžít do
zákazníka)
-estetické vnímání a kreativní myšlení -
přehlednost a čtivost technických manuálů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost se specializuje na poradenství v oblasti personalistiky a náboru nových zaměstnanců.
ID: 4111818  Dátum zverejnenia: 28.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc