Asistent/ka obchodního oddělení

TREVOS, a.s. (MPSV)

Místo práce
34, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:TREVOS, a.s., IČ 25922530
Pracoviště:TREVOS a.s. TURNOV, Mašov 34, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
Zajištění administrativních úkonů v souvislosti s příjmem poptávek a objednávek, tvorba dodacích listů, zadávání, sledování objednávek, fakturace.
Komunikace s celním úřadem.
Tvorba reportů, statistik, výkazů a přehledů.
Zabezpečení odeslání zboží prostřednictvím přepravních služeb.
Zabezpečení komunikace se zákazníky, kontaktování zákazníků před rozvozovým termínem – příjem telefonických objednávek, potvrzování objednávek jednotlivým zákazníkům.

Požadujeme
Střední vzdělání s maturitou.
Komunikativní znalost AJ.
Znalosti celních procedur velkou výhodnou.
Dobrá uživatelská znalost práce s PC.
Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, aktivní přístup, časová flexibilita.
Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme
Dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti.
Finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe, založené na výsledcích.
Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií.
Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení.
Bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.
Slevy na volání, na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11481860707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2737471  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc