Řidič retraku

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Místo práce
Ostrov u Stříbra, Kostelec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 25 200 Kč/měsícMěsíční mzda 21 000 Kč + bonusy až 4 200 Kč a možnost mimořádných odměn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš práci ve skladu, ve které se nebudeš nudit? Firma vyrábějící automatické vratové systémy přijme řidiče retraku do skladu v Ostrově u Stříbra. Svoz z Plzně zajištěn osobním automobilem. Pouze jednosměnný provoz od 6:00 do 15:30.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlady tě nenecháme, u nás si užiješ závodní stravování zdarma.
25 dní dovolené.
Možnost ubytování a týdenních záloh.

Informace o náboru

Kontaktovat nás můžeš na tel. +420 727 979 091 nebo se rovnou zastav u nás na adrese sady Pětatřicátníků 23, Plzeň,

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost a spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura, specializujeme se na nábor a trénink pracovníků pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3752084  Dátum zverejnenia: 1.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 000 - 25 200 Kč/měsícMěsíční mzda 21 000 Kč + bonusy až 4 200 Kč a možnost mimořádných odměn