Opatrovateľ/ Opatrovateľka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
750 - 1 100 EUR/mesiacCelková mesačná mzda sa pohybuje v rozmedzí od 750– 1100 eur brutto. Základná hodinová sadzba je v rozmedzí od 3,80€/ hod - 5€/ hod + výkonnostné príplatky od 1,34€/ hod po 2,98€ za hodinu plus príplatky( sviatok, víkend, nočná práca ) vyplývajúce zo zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, sociálne zariadenie, ktoré je poskytovateľom 24 hodinovej opatrovateľskej služby na základnej či fakultatívnej úrovni hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Opatrovateľ / Opatrovateľka.

Zariadenie pre seniorov a špecializované zariadenie sa nachádza v zdravom prostredí lesoparku v obci Želiezovce, stvorenom na oddych a relaxáciu. Toto zariadenie je ideálom "Nového domova" pre všetkých seniorov, ktorí jeho služby potrebujú.

Podstatou tejto pracovnej pozície je komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov v moderných zrekonštruovaných priestoroch bývalej nemocnice vykonávaná na 12 hodinové zmeny (denné a nočné,)

Medzi bežné činnosti patrí:
• Poskytovanie nepretržitej starostlivosti chorým, bezvládnym a imobilným klientom.
• Tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov.
• Pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny.
• Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy.
• Sprevádzanie klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev
• Zaznamenávanie vykonaných činností , spolupráca s ostatným personálom
(fyzioterapeut, animátor voľného času)
• Napomáhanie pri uspokojovaní ich základných životných potrieb.
• Iné činnosti podľa potreby a pokynov
Kandidát na tejto pozícii nemusí byť vlastníkom opatrovateľského kurzu, spoločnosť ponúka v rámci benefitov možnosť absolvovania opatrovateľského kurzu dodatočne. Pričom kurz je plne hradený spoločnosťou.

Pri výkone práce opatrovateľom pomáhajú aj rôzne manipulačné pomôcky ( polohovacie postele, zdvíhacie zariadenia, sprchovacie vozíky a pod), k dispozícii je samozrejme aj tím opatrovateľov v prípade potreby či pomoci s klientmi zariadenia.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidátov, ktorí majú schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, majú pozitívny vzťah k seniorom a sú zdravotne spôsobilí na výkon povolania.

Trvalá a stabilná práca
Nadštandardné sociálne zázemie
Poskytnutie ubytovania ( hradené spoločnosťou ) a stravovania 0,80 e obed
Zvyšovania kvalifikácie prostredníctvom školení – plne hradené spoločnosťou
Moderné zariadenie, kvalitná výbava pracoviska

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Sociálne zariadenie, ktoré je poskytovateľom 24 hodinovej opatrovateľskej služby na základnej či fakultatívnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• Empatia
• Trpezlivosť
• Altruizmus
• Komunikatívnosť
• Fyzická zdatnosť

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3927890  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac