Obchodný manažér s výpočtovou technikou pre Česko

TRIGON Consulting s.r.o.

Trenčiansky kraj, Liberecký kraj, Stredočeský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac+ mesačné prémie. Bonusová schéma bude prezentovaná na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je výnimočná spoločnosť venujúca sa oblasti predaja repasovanej výpočtovej techniky, hľadáme šikovného Obchodného manažéra / manažérku pre Česko v segmente B2B. Vhodný kandidát pre túto pozíciu je akčný, komunikatívny so silným zmyslom pre obchod. Kandidát má pozitívny vzťah k výpočtovej technike a ekológia mu nie je ľahostajná.

Pozícia je vhodnejšia pre kandidátov z pohraničných okresov, ale aj Česka (napr. Juhočeský kraj, Stredočeský, Liberecký kraj, Ustecký kraj,..) podmienkou ovládania slovenského jazyka. Práca vyžaduje denné cestovanie a je realizovaná v systéme home office, teda za klientom vyrážate z miesta bydliska.

Vašou úlohou bude samostatná realizácia celého obchodného procesu a to:

• intenzívna akvizičná činnosť na dennej báze
• budovanie a udržiavanie vzťahov s obchodnými partnermi
• organizovanie stretnutí s konkurenčnými/novými zákazníkmi, za účelom
• získavať prevádzky do portfólia spoločnosti
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov
• hľadanie nových riešení na uspokojenie potrieb zákazníka
• obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb
• navštevovanie obchodných partnerov
• pravidelné telefonické kontaktovanie obchodných partnerov
• plnenie obchodných plánov
• zabezpečovanie cenových ponúk
• ako aj dokončenie obchodu a odsledovanie dodávky a platby.

Pravidelne budete realizovať prezentácie u klientov a súčasťou Vašej práce bude denný reporting nadriadeným v stanovenom termíne. K dispozícii budete mať PC vybavenie, telefón a služobné vozidlo. Práca je realizovaná v systéme home office, teda za klientom vyrážate z miesta bydliska. Raz za štvrťrok absolvujete služobné cesty do sídla spoločnosti v Banskej Bystrici.

Ideálny kandidát má skúsenosti s predajom a má výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti. Je samostatný, zodpovedný a optimisticky ladený. Vie, že jeho osobný image je rovnako dôležitý ako jeho osobnostné schopnosti. Vie si organizovať svoj čas, je disciplinovaný, plní sľuby a je zameraný na dosiahnutie cieľov. Nechodí s problémami, ale s riešeniami.

• práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• odborný a profesijný rast
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• dlhodobá spolupráca
• služobné vozidlo
• zamestnanecké výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je etablovaná na trhu s výpočtovou technikou takmer 20 rokov. Okrem Slovenska má svoju stabilnú klientelu aj v zahraničí. Svojou činnosťou sa snaží pre svojich klientov zabezpečiť tú najlepšiu kvalitu výpočtovej techniky za prijateľné ceny. V spoločnosti vládne priateľská atmosféra podčiarknutá výbornými pracovnými podmienkami.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• vhodný kandidát je z Libereckého, Jihočeského alebo Stredočeského kraja
• minimálne 2-ročné skúsenosti v oblasti predaja
• znalosť obchodných procesov, obchodnej
komunikácie a schopnosti vytvárať vzťahy
• znalosť českého jazyka slovom aj písmom
• znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4058547  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac