IT manažer

TRIMILL, a.s.

Místo práce
Zlínský kraj, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení IT oddělení (odpovědnost za správu a rozvoj IT infrastruktury, strategický plán, vytváření a implementace procesů a směrnic IT, evidence licencí SW, evidence HW, stanovení ročního rozpočtu, odpovědnost za politiku IT bezpečnosti),
- definování přesných požadavků na nákup HW, SW a příprava výběrových řízení pro nákupní oddělení společnosti,
- realizace IT projektů – mimo jiné nastavení dálkové správy v našich obráběcích centrech,
- odpovědnost za správu klientských stanic a serverů a WLAN sítí,
- odpovědnost za správu ERP systému KARAT, KS Programu, docházkového systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- zodpovědnou, samostatnou a různorodou práci,
- zázemí stabilní společnosti,
- přátelské pracovní prostředí,
- výhody v rámci sociálního programu firmy včetně příspěvků na jazykové vzdělávání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:
- praxe na pozici IT manažera minimálně 3 roky,
- obecné znalosti HW a SW, detailně OS Windows 7-10, MS Office,
- základní znalosti internetových protokolů (smtp, http, ftp včetně vrstvy SSL),
- znalost počítačové sítě Windows (AD, Exchange...) a databázových systémů MS SQL,
- znalost ERP systémů (nejlépe KARAT),
- komunikativní znalost AJ,
- ŘP sk. B,
- komunikativnost, analytické myšlení, tah na branku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TRIMILL a.s. je výrobce portálových obráběcích center s již 15ti letou tradicí.
Naše společnost se specializuje především na vývoj, konstrukci, montáž, uvádění do provozu, prodej a servis obráběcích strojů určených zejména pro obrábění forem, zápustek a lisovacích nástrojů. V současné době máme již více než 350 strojů u našich zákazníků především v Německu, Česku, Brazílii, Portugalsku, Velké Británii, Rusku, Číně a Jižní Korei
Jsme česko-německá společnost se 170 zaměstnanci.
ID: 3101523  Dátum zverejnenia: 14.6.2017