PHP E-commerce Developer (Remote)

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staneš sa odborníkom na najpoužívanejšie e-commerce platformy a budeš viesť vývoj modulov/pluginov našej platobnej brány do najväčších redakčných systémov - Woocommerce, Opencart, Magento, Zencart, Xcart, Shoptet a PrestaShop. Pre každú z týchto platforiem ťa už čakajú vyvinuté a produkčné prevadzkované moduly, ktoré môžeš použiť na inšpiráciu. Očakávame od teba ich optimalizáciu, priebežnú aktualizáciu s novinkami, ktoré systémy ponúkajú v posledných releasoch a návrh nových funkcionalít, ktoré pomôžu zákazníkom pri nakupovaní, ako napr. návrh a implementácia procesu konverzie mien v platformách podporujúcich multi-currency. Vo fintech a e-commerce je množstvo priestoru na rozvoj a profesný rast.

Flexibilná pracovná doba
Možnosť práce z domu
Práca v stabilnej spoločnosti a mladom kolektíve
Prístup k najnovším technológiám
Podpora zamestnaneckého vzdelávania a osobného rastu

Odoslaním životopisu potvrdzujete, že ste si prečítali oznámenie o ochrane osobných údajov: https://www.trustpay.eu/privacy-notice_hr_tp/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML5 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
GIT - Pokročilý
GitFlow - Pokročilý

  • 3-5r. skúseností s vývojom webových aplikácií
  • PHP 7.2+
  • MySQL / Postgres
  • HTML5
  • CSS3
  • JavaScript
  • Git a gitflow workflow
  • hands-on skúsenosť aspoň s jedným redakčným systémom - Woocommerce, Opencart, Magento, Zencart, Xcart, Shoptet, PrestaShop

Výhodou je:
  • znalosť e-commerce platforiem
  • skúsenosť s integráciou platobnej brány
  • chuť stať sa odborníkom na e-commerce platobný systémy

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 3995689  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac