Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

TyfloCentrum Brno, o.p.s (MPSV)

Místo práce
Sídliště Osvobození 682, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
3200 - 8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:TyfloCentrum Brno, o.p.s, IČ 26223210
Pracoviště:TyfloCentrum Brno, o.p.s - pracoviště Vyškov, Sídliště Osvobození 682/56, Dědice, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 3200 do 8000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VYHRAZENO pro OZP na částečný úvazek (vhodné pro OZP včetně OZZ)
NÁPLŇ PRÁCE
"příprava, zajištění, realizace a hodnocení akcí v rámci sociální aktivizace
"sociálně-právní a pracovně-právní poradenství klientům v rámci sociální poradny
"asistenční služba klientům v rámci průvodcovských a předčitatelských služeb
"pomoc při řešení konkrétních nepříznivých situací klientů, depistáž
"případné zapojení a práce v EU projektech
"metodika a administrativa s výše uvedeným spojená

POŽADUJEME
"praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka / pracovníka v sociálních službách výhodou
"vzdělání dle zákona o soc. službách (pracovník v sociálních službách nebo sociální pracovník)
"znalost zákona o soc.službách, znalost SQ, ind.plánování, apod. výhodou
"kladný vztah a empatie k seniorům, dále ochotu, vstřícnost
"aktivní a kreativní přístup k práci
"výborné komunikační schopnosti
"schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
"odolnost vůči stresu
"čistý trestní rejstřík
"OZP PODMÍNKOU (nutná fyzická pohyblivost)
"dobrá znalost MS Office
"nástup ihned (nebo co nejdříve)

NABÍZÍME
"práce na HPP, na dobu určitou (s možností prodloužení), úvazek 8 - 20 hod týdně, mzda od 3.200 do 8000 dle délky úvazku
"smysluplnou práci v organizaci, jejímž cílem je zvyšování kvality života zrakově postižených občanů
"platové ohodnocení dle možností neziskové organizace, dle praxe a zkušeností uchazeče
"místo výkonu práce: Vyškov

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Životopis a motivační dopis na téma "Proč chci tuto práci dělat?" zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 10932350760

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2762244  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200 - 8000 Kč/měsíc