Hľadáš brigádu počas školy? Výpomoc na klientskom oddelení

Ubbe s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ VARIABILNÁ ZLOŽKA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou stabilnej spoločnosti, nadobudnúť nové skúsenosti a prax? Študuješ vo finančnom odbore alebo ťa táto sféra zaujíma? Naša spoločnosť dáva priestor študentom, položiť základy svojej kariéry. Tvojou náplňou práce by bolo:

- reprezentovať dobré meno spoločnosti
- budovanie databázy kontaktov
- pravidelný reporting
- zaznamenávanie požiadaviek klientely, vypracovanie dokumentácie k spolupráci
- telefonická propagácia služieb obchodných partnerov
- administratívna činnosť
- telefonická komunikácia s klientami
- úzka spolupráca so skúsenejšími členmi tímu

Čo ti ponúkame:

- interné školenia
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- zaujímavé osobné finančné ohodnotenie
- kreatívne a zábavné teambuildingy
- dynamický kariérny rast
- stabilné zázemie
- príjemné pracovné prostredie
- moderný office v Aupark Tower
- nadobudnutie praxe a nových skúseností
- flexibilnú pracovnú dobu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Sme marketingová agentúra so širokým portfóliom služieb. Máme rozbehnuté rôzne projekty a jedným z nich je zostavenie Trainee teamu. Tvojou úlohou by bolo spracovanie kontaktov tzv. leadov potenciálnych klientov pre našich partnerov. Medzi našich partnerov patria obchodníci s cennými papiermi a SK/ ČR developeri.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

- príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup
- chuť učiť sa nové veci

Naša personálna agentúra sa špecializuje na vyhľadávanie potenciálnych zamestnancov v oblasti obchodu a predaja. Túto oblasť dokonale poznáme, a preto vieme, akého kandidáta hľadať, keď naši partneri potrebujú obsadiť obchodnú pracovnú pozíciu.

Vykonávame nábory pre všetky kariérne úrovne, od najnižších juniorských pozícií až po top manažérske a výkonné pozície. Našim partnerom vždy ponúkame efektívne personálne riešenia v oblasti obchodu, ktorá vám prinesie spokojnosť.
ID: 4152044  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 5 EUR/hod.