Osobní bankéř Kroměříž

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Místo práce
Kroměříž, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte-li dynamickou společnost s dlouhodobou perspektivou, pak čtěte dál. Hledáte-li přátelské, spolupracující pracovní prostředí, kde se můžete spolehnout na svého kolegu i nadřízeného, pak zvažte tuto pracovní nabídku.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS ?
Protože chcete VÍC – více zkušeností, více vzdělávání, více pracovních výzev
Jsme nejobdivovanější banka roku 2016
Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí)
Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu
Budete mít možnost zapojit se do intenzivního rozvojového programu zaměřeného na získání dovedností pro vedení lidí

CO U NÁS OSOBNÍ BANKÉŘ DĚLÁ?
Péče o svěřené portfolio movitých klientů se zaměřením především na investice a hypotéky
Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů
Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
Správa klientské databáze
Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

CO POTŘEBUJETE NA TO, ABY JSTE SE STAL OSOBNÍM BANKÉŘEM?
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
Prokazatelné výsledky v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
Znalost práce s PC
Proaktivní přístup
Spolehlivost a zodpovědnost v péči o klienty
Velmi dobré komunikační schopnosti a sociální obratnost
Dobré obchodní výsledky

Zaměstnanecké výhody, benefity

PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě.
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.
ID: 4016757  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc