Servisní technik

Unipark

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš rozmanitou práci, při které se vydáš do všech koutů ČR? Jsi manuálně zručný a zároveň tě baví o práci přemýšlet a hledat vlastní optimální řešení ? Máš rád práci se dřevem a nebojíš se výšek?

Hledáme šikovné a pracovité lidi, zodpovědné řidiče, kteří budou mít na starosti revizi a servis našich atrakcí.

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Připoj se ke kolektivu akčních lidí, kteří staví dobrodružství na klíč!

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- rozmanitou práci v zajímavém oboru - záleží nám na tom, aby Vás to bavilo!
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- akční kolektiv
- zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

Místo práce: Brno střed. Výjezdy po ČR a střední Evropě.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám životopis. Ozveme se Vám, co nejdříve to půjde.

Pro více informací kontaktujte Markétu Glosovou na email [email protected] nebo na tel.: 732347761.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- orientaci v problematice materiálů a technologií používaných na stavbách tohoto typu (dřevo, kov, spojovací materiály, povrchové úpravy)
- zodpovědnost a samostatnost
- manuální zručnost a logické myšlení
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

- zkušenosti s výškovými pracemi
- komunikativní znalost angličtiny/polštiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3464422  Dátum zverejnenia: 6.8.2018