Reagujte bez životopisu

Obsluha CNC strojů Passau - mzda od 18 € Brutto/hod Unique Personalservice GmbH

Unique Personalservice GmbH

Místo práce
Passau, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-zaměstnanec na obsluhu CNC strojů - /Steuerung Siemens Sinumerik 840D/
- korekce a kontrola kvality
- sériová výroba
- zaměstnanec na montáže os a převodovek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
• mzdové podmínky:
-CNC obsluha strojů od 18€ - 21€/hod. Brutto 3směny
• pomoc s vyřízením všech potřebných dokumentů v rodném jazyce
• příspěvek na dovolenou a Vánoce
• možnost převzetí do kmenového stavu
• zprostředkování ubytování

Informace o náboru

zaslaný životopis v německém jazyce podmínkou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

ZF Passau patří k celosvětově známému technologickému koncernu, který dodává systémy pro mobilitu automobilů, užitkových vozidel a průmyslových technologií. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat: Ve čtyřech technologických oblastech - řízení pohybu vozidla, integrovaná bezpečnost, automatická jízda a elektromobilita - nabízí ZF komplexní řešení pro zavedené výrobce vozidel i pro začínající poskytovatele dopravních a mobilních služeb. ZF elektrifikuje vozidla různých kategorií a svými produkty pomáhá snižovat emise a chránit klima.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

mechanik, mechatronik, CNC obsluha stroje

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

CNC obsluha stroje, mechanik, mechatronik výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxi v oboru obsluha CNC strojů nebo vyučení v oboru
• dobrá komunikativní znalost německého jazyka nutná
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Unique je součástí značky USG People, jednoho z největších zaměstnavatelů v Evropě, který na trhu působí již přes 40 let. V Německu máme zhruba 80 poboček a zaměstnáváme kolem 8 000 zaměstnanců.
ID: 4092944  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc