Relationship Manager

UniSearch s.r.o.

Místo práce
Škrétova 12, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsícfixní odměna + provize, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, finanční instituci působící 20 let na českém úvěrovém trhu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Relationship Manager.

Hlavní odpovědnosti:
· Provádí akviziční činnost.
· Řídí svěřené Zprostředkovatele.
· Řídí svěřené portfolio Klientů.
· Vede jednání s Klienty a Zprostředkovateli.
· Provádí vstupní vyhodnocení Žádostí o posouzení úvěru.
· Zajišťuje od Klienta kompletní podklady pro zpracování.
· Koordinuje podpisy smluvní dokumentace za všechny zúčastněné strany.
· Provádí dohlídky Klientů a předmětů zajištění (nemovitosti a movité věci).
· Zpracovává pravidelné revize úvěrů (obchodní část).
· Připravuje podklady pro čerpání, zadávání poplatků, nastavení splátkového kalendáře a poplatků včetně závazkové provize.

Co od Vás očekáváme:
· VŠ/SŠ vzdělání.
· Předchozí praxe ve finančním sektoru min. 2 roky.
· Akviziční činnost v oblasti úvěrování SME segmentu, investiční a provozní úvěry výhodou.
· Alespoň mírně pokročilá znalost AJ výhodou.
· Flexibilita, samostatnost.
· Řidičský průkaz.

Nabízíme:
· Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru.
· Adekvátní platové ohodnocení (fixní mzda + provize).
· Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
· Systém vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců.
· Možnost kariérního postupu.
· Možnost si vybudovat vlastní obchodní tým.
· Moderní kanceláře s výhledem na Národní Muzeum.
· Práci v menším, smíšeném a přátelském kolektivu.
· Flexibilní pracovní dobu.
· Pracovní pomůcky: mobilní telefon, notebook, poolové vozidlo.
· Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, MultiSport karta, angličtina.

Další informace:
· Nástup: ihned/dohodou
· Pracoviště: Praha 2

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy, prémie, Flexibilní pracovní doba, Notebook, Mobilní telefon, Stravenky, Dovolená 5 týdnů, 4 dny sick days, Multisport karta, Angličtina, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Regulovaná finanční instituce, která se zabývá oblastí náboru depozit a poskytování firemních úvěrů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.
ID: 3641723  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 80 000 Kč/měsícfixní odměna + provize, bonusy