Strojník energetických zařízení

United Energy, a.s. (MPSV)

Místo práce
Teplárenská 2, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-20
Mzdové podmínky (brutto)
18300 - 22300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha průmyslových robotů (81897)

Pracoviště a kontakty

Firma:United Energy, a.s., IČ 27309959, http://www.ue.cz
Pracoviště:Teplárenská 2, Komořany, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-20
Mzdové rozpětí:od 18300 do 22300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Strojník energetických zařízení
Druh práce:
Energetická výrobna - STROJOVNA - samostatné používání vyhrazených a ostatních technologických nebo technických zařízení celků čerpací a filtrační stanice, chladící věže, chemická a tepelná úprava vody, manipulace s provozními hmotami, chemickými látkami a směsmi ručně nebo pomocí mechanice, apod.
Rizikové faktory pracovních podmínek: hluk-2, psychická zátěž-2, chladová zátěž-2
Rizika ohrožení zdraví: noční práce, obsluha výtahů s nosností nad 500 kg, obsluha tlakových nádob
POŽADUJEME: ÚSO v oboru strojním a vyšší
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, nadstandartní zaměstnanecké výhody a benefity, dovolená navíc, příspěvky na stravné, příspěvky na pojištění, příspěvky na úrazové pojištění, příspěvky na rekreaci, možnost využití firemní paušálu pro soukromé účely, atd …
Výhody: podnikové stravování, dovolená navíc.
HLÁSIT SE:Praženicová Stanislava Bc., tel.: 476447197, e-mail: [email protected]
První kontakt: e-mailem.

Poslední změna:2016-09-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11039080733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2741716  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18300 - 22300 Kč/měsíc