Žite a pracujte celoročne na Malte! Kariérna možnosť v Zare a Zara Home pre full time i part time (Začnite pracovať ako asistent predaja)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Malta
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.10.2018
12,000 - 14,000 EUR/ročne (základná mzda) + príplatky za nadčasy, vianočný bonus, 100% príplatok za prácu v nedeľu. Pri part time ide o alikvótnu časť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zara, Zara Home - svetová brand.

Chceš žiť, pracovať, či ši len privyrobiť na Malte popri štúdiu? Super príležitosť pracovať na part - time na Malte v obchodnom dome Zara a Zara Home.

Kvalitný tréning priamo na Malte Ťa vyškolí na kvalitného asistenta predaja. Zároveň môžeš pracovať na Tvojom kariérnom raste a môžeš získať vyššiu pozíciu v maloobchode Zara alebo Zara Home.

Práca je vhodná pre:
- čerstvých absolventov aj ľudí už pracujúcich
- uchádzačov s praxou v obchode aj bez praxe
- pre tých, ktorí chcú na Malte aj študovať (v takom prípade je možný part time job)
- pre tých, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru
- pre tých, ktorí sú už na Malte a chcú si privyrobiť skvelou prácou na PART TIME

Pracovná náplň:
* komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
* poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
* práca s pokladňou
* dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
* evidencia a riešenie objednávok
* predaj ponúkaného tovaru
* podielanie sa na chode predajne

• garantovaný plat 12.000 EUR ročne + príplatky za nadčasy pre full time pracovníkov, pri part time ide prirodzene o alikvótnu časť, pracuje sa cca 20-30 hodín týždenne
• vianočný bonus
• 100% príplatok za prácu v nedeľu
• bezplatné zaškolenie národnou odevnou spoločnosťou INDITEX GROUP (mzda aj počas tréningu)
• práca možna na polovičný i trvalý pracovný uväzok, i popri štúdiu na Malte
• dlhodobá práca
• celoročné teplé počasie
• skúseným pracovníkom môže byť ponúknutá iná pozícia

V prípade záujmu o prácu nám pošli Tvoj životopis v ANGLICKOM jazyku spolu s aktuálnou fotografiou na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť ZARA je v súčasnosti medzinárodne známa módna značka zastúpená vo viac ako 71 krajinách sveta. Náš klient vyžaduje profesionalitu, predstavivosť, vysokú energiu a tímového ducha. ZARA vám poskytne prostriedky na vylepšenie. ZARA vás zavedie do srdca akcie a srdca svojho rastu.
Viac na: https://www.youtube.com/watch?v=7rkrkywyqoA

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dynamická osoba (Zara preferencia 18-28 rokov, Zara Home preferencia 18-40 rokov)
• skúsenosti s predajom alebo propagáciou výhodou
• dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
• priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
• schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
• príjemné vystupovanie

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3460911  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,000 - 14,000 EUR/ročne (základná mzda) + príplatky za nadčasy, vianočný bonus, 100% príplatok za prácu v nedeľu. Pri part time ide o alikvótnu časť.