Manipulačný pracovník/skladník (práca s kovovými komponentmi)do Holandska. Mzda od 11,20 Eur/ Brutto/h. Nástupný bonus 100€.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
11,2 - 12,37 EUR/hod.11,20 Eur/ brutto na hodinu + 8% dovolenkové peniaze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manipulačných pracovníkov do skladov s kovovými komponentmi.
Váš zamestnávateľ: http://www.derunmetaalcoating.nl/
Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ preferuje mužov. Jedná sa o pracovnú ponuku na dlhodobé obdobie (neumiestňujeme študentov).

Náplň práce: prenášanie hotových výrobkov do skladu.

Lokalita: Veldhoven

Mzda:
9,82 Eur/ brutto na hodinu pri 38 odpracovnaých hodínach. Pri práci na 2 zmeny je mzda 11,20 Eur/ brutto na hodinu + 8% dovolenkové peniaze

-8% dovolenkové peniaze
- Zamestnávateľ poskytuje nástupný bonus 100€ ( bližšie vysvetlíme telefonicky )
- možnosť vrátenia pomernej časti odvodov za zdravotné poistenie
- pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
- doprava do prace zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Práca pre stabilnú holandskú spoločnosť, ktorá kladie dôraz na dôstojné podmienky svojich pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Ochota pracovať na zmeny a cez víkendy
- flexibilita
- dobrá fyzická kondícia
- znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou
- vodičský preukaz výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3689301  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,2 - 12,37 EUR/hod.11,20 Eur/ brutto na hodinu + 8% dovolenkové peniaze