Výroba autosedadiel do automobilov BMW Mini! Mesto Banbury (Veľká Británia). Mzda od: 9,20 GBP -15,66/GBP! Nemáte vstupné náklady s ubytovaním.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banbury, Oxfordshire, Spojené kráľovstvo
Termín nástupu
dohodou
10,31 - 17,55 EUR/hod.9,20 GBP na hodinu v hrubom + nadčasy platené extra až do 15,66 GBP na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete pracovať vo výrobnom závode hlavného dodávateľa sedadiel pre svetovo známu značku BMW Mini. Ak máte chuť žiť a pracovať vo Veľkej Británii, chcete si dobre zarobiť a získať naozaj istotu v podobe dlhodobej práce - hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

- práca na linke a v tempe
- výroba, montáž a kontrola produktov (sedadiel do automobilov)
- obsluha strojov, ich údržba
- v závode je teplo /nejedná sa o studené prostredie/
- udržiavanie čistoty strojov a pracoviska
- fyzicky náročnejšia práca v tempe
- práca je vhodná pre mužov

Ďalšie informácie o práci:

- dlhodobá práca (práca na dobu neurčitú)
- garantovaný počet hodín na týždeň + atraktívne nadčasy
- uniforma zabezpečená zamestnávateľom (nohavice, tričko, mikina a všetky potrebné ochranné pomôcky)
- tréning zabezpečený (prvé 4 týždne)
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - hradené až zo mzdy! (čím sa znižujú Vaše náklady na vycestovanie na minimum).

Nástupy dohodou!

- dlhodobá práca s možnosťou zostať pracovať ako kmeňový zamestnanec už po šiestich odpracovaných mesiacoch, automatické navýšenie mzdy
- motivujúci zárobok (možnosť nadčasov)
- dovolenka až 5,5 týždňa za rok
- mzda vyplácaná týždenne na účet
- Universal Consulting Vám bude k dispozícií i po Vašom vycestovaní

V prípade záujmu o prácu nám prosíme zašlite Váš životopis v ANGLICKOM JAZYKU + skype kontakt na Vás na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1995 ako malá lokálna firma, ktorá sa postupne rozšírila a momentálne pôsobí na medzinárodnom trhu v oblasti zamestnávania pracovníkov do rôznych odvetví. Naviac sa zameriava na oblasť automobilového priemyslu, potravinárskej výroby, lokálnych služieb a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

dobrá fyzická kondícia
ochota dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
*skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
*pozitívny prístup k práci a ochota pracovať na linke
*zamestnávateľ aktuálne preferuje mužov *preferovaný vek 20 – 45 rokov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3725764  Dátum zverejnenia: 26.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,31 - 17,55 EUR/hod.9,20 GBP na hodinu v hrubom + nadčasy platené extra až do 15,66 GBP na hodinu