Hľadáme Pracovníkov do skladu s ovocím, zeleninou, bylinkami do Nemecka( Bruckberg). Znalosť NJ nie je nutná. Nástupná mzda od 1.500 € v čistom.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
každý týždeň
10,5 - 12 EUR/hod.Mzda začína od 10,50€ + 25% nočné smeny + 50 % príplatok v sobotu + dochádzkový bonus 3€/deň. Zvýšenie mzdy každé tri mesiace o 0,50€/h. Mzda pri nástupe je cca 1.500 € v čistom, po zvýšení mzdy cca 2,000 € v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov - mužov pre spoločnosť Merkur Frucht, ktorá sídli v meste Bruckberg (cca 4,5 h od Bratislavy). Práca je vhodná pre všetkých, ktorí majú motiváciu pracovať a dobrú fyzickú kondíciu. Nepotrebujete nemecký jazyk, ani skúsenosť v logistike.
Pracuje sa len nočné smeny Po-So (18.00-03.00 h). Príplatky za nočnú smenu sú už od 20.00 h.

Sortiment zahŕňa široký výber všetkých bežných druhov ovocia a zeleniny, rôznych exotických plodov, rôznych bylín a korenín a sezónneho sušeného ovocia.

o Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
o Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
o Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
o Kontrola tovaru
o Pokiaľ máte VZV, môžete pracovať aj ako VZV skladník

o Dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností, dochádzkový bonus
o Zvyšovanie mzdy každé tri mesiace o 0,50€/h, od 10.ho mesiaca zarábate 12€/h, plus bonusy a plus dochádzkový bonus (od 2,000 € v čistom)
o Príplatky za nočnú smenu sú už od 20.00 h.
o Zabezpečené ubytovanie (300€)
o Pracovné oblečenie zabezpečené
o Podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
o Zálohy možné
o Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu

Zašlite nám Váš životopis [email protected]. Určite sa Vám ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Merkur Frucht je logistická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1993. Dnes funguje ako logistické centrum pre celú Európu a Švajčiarsko. Sortiment zahŕňa široký výber všetkých bežných druhov ovocia a zeleniny, rôznych exotických plodov, rôznych bylín a korenín a sezónne sušeného ovocia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných ľudí, s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu.

Znalosť nemeckého jazyka, prax a VP. B - nie je nutné, ale je to samozrejme výhoda.

Vzhľadom k charakteru prace zamestnávateľ preferuje len mužov !

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3773863  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,5 - 12 EUR/hod.Mzda začína od 10,50€ + 25% nočné smeny + 50 % príplatok v sobotu + dochádzkový bonus 3€/deň. Zvýšenie mzdy každé tri mesiace o 0,50€/h. Mzda pri nástupe je cca 1.500 € v čistom, po zvýšení mzdy cca 2,000 € v čistom.