Skladník v Holandsku. Obľúbený zamestnávateľ CEVA. Výborné platové podmienky. Ženy, Muži, Páry. Príspevok na prepravu do Holandska od zamestnávateľa.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
10,49 - 10,75 EUR/hod.Mzda sa odvíja od veku kandidáta. 18-19 rokov: od 8.33-10.49 €/brutto na hod., 20 rokov : 9.94 -10.49 €/brutto na hod, 21 rokov a viac: 10.49 - 10,75 €/brutto na hod. + 8% dovolenkové peniaze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doplňte tím zamestnancov pracujúcich pre obľúbeného holandského zamestnávateľa.

balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Zamestnávateľ poskytuje 75€ na prepravu do Holandska ( Pokiaľ zotrváte u zamestnávateľa viac ako 5 týždňov budú Vám preplatené náklady na vycestovanie až 75€. )

Zamestnávateľ sa rozhodol pripojiť video prezentáciu aby ste sa presvedčili aká atmosféra panuje v spoločnosti CEVA:

Lokalita:
rôzne sklady (Tilburg, Venray, Eindhoven, Born, Herleen, Roosendaal, Aalsmeer)

- stabilná práca
- podpora zo strany zamestnávateľa
- skvelé referencie od Našich uchádzačov
- práca pre mužov, ženy aj páry
- nízke vstupné náklady
- doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- nástup možný ihneď

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám posielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná holandská personálne agentúra ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v -
sklade výhodou
- zodpovednosť, flexibilita
- čistý register trestov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3779573  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,49 - 10,75 EUR/hod.Mzda sa odvíja od veku kandidáta. 18-19 rokov: od 8.33-10.49 €/brutto na hod., 20 rokov : 9.94 -10.49 €/brutto na hod, 21 rokov a viac: 10.49 - 10,75 €/brutto na hod. + 8% dovolenkové peniaze