Belgicko: Pracovník v pneuservise. Cesta do Belgicka a prvý týžden ubytovania hradené zamestnávateľom.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
marec 2020
13,6 EUR/hod.150 % nadčasy, Holiday money, Ročné bonusy, preplatená cesta do Belgicka, prvý týžden ubytovania hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na prezúvanie pneumatík v rôznych pneuservisoch v Belgicku. Lokality ako Lochristi, Waregem, Evergem, Brugge, Machelen, Evere, Herent, Zemst. Pracovníci v minulých sezónach zarábali v priemere 2250 Eur netto mesačne.
Jedná sa o sezónnu prácu od marca do mája 2020.Možnosť opäť pracovať na tejto pozícii aj počas jesennej sezóny 2020.
Práca je vhodná aj pre uchádzačov, ktorí na Slovensku/Česku pracujú a chcú si vziať len dovolenku na privyrobenie si. Náš klient sa o Vás postará od Vášho príchodu až do doby ukončenia pracovného pomeru.

Náplň práce:
- pomoc montérovi pneumatík - pracovať podľa jeho pokynov, niekedy aj
samostatne
- výmena letných pneumatík za zimné na osobných automobiloch
- vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
- montáž, demontáž a vyváženie pneumatík
- výmena opotrebovaných/poškodených pneumatík (jednoduché opravy)
- starostlivosť o pneumatiky - čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na -
nasledujúcu sezónu
-dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného
prostredia
- zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

Pracovné hodiny.
- 38 – 40 hodín týždenne . Počas hlavnej sezóny 50 a viac hodín týždenne.
- pracuje sa zvyčajne od 8:00 - 12:00 hod. a od 13:00 – 18:00 hod.
- v prípade práce v sobotu od 8:00 do 12:00 hod.

Mzda:
13,60€ gross/hod.
Mzda je vyplácaná týždenne

Nadčasy: 150%
Cesta do Belgicka: preplatená zamestnávateľom do výšky 125 Eur po odpracovaní 4 týždňov.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.

Finančné benefity: "Holiday money" a " Year bonus"

V prípade záujmu o prácu nám pošli Tvoj životopis v ANGLICKOM jazyku na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Belgický zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou. Zameriava sa na získavanie zamestnancov do rôznych odvetví - poľnohospodárstvo aj priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- znalosť anglického/francúzskeho alebo
holandského jazyka na úrovni B1
- požadovaná prax v pneuservise min 6 mesiacov
- vzdelanie v obore automechanik výhodou
- dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a
zákazníkom
- dobrý fyzický stav. Ide o fyzicky ťažkú prácu pri
vysokom tempe.
- nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru
prác
- presnosť a dôslednosť pri práci
- časová flexibilita a pracovné nasadenie

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3853472  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 13,6 EUR/hod.