Reagujte bez životopisu

Skladník pre XPO (Zalando, Nike, Philips, Hornbach). Bez znalosti AJ.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň v septembriri
10,61 - 15,19 EUR/hod.holiday money 8,33 %, príplatky k základnej mzde 10,61 € - 25-100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako zamestnanec skladu XPO môžete v rámci logistického procesu pracovať pre rôznych zákazníkov ( Nike, Zalando, Phillips, Fox, Hornbach, Zalando, Getinge, Dakine,...) a oddelenia počínajúc vykladaním kontajnerov, naťahovaním paliet, rozbaľovaním a triedením prichádzajúceho tovaru a jeho umiestnením na správne miesto v sklade, vyberaním tovaru zo skladu podľa vašich objednávok a pripraviť ich na odoslanie.

Aktuálne vieme obsadiť aj kandidátov bez znalosti anglického jazyka. Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracujete v teplom čistom prostredí. Pracuje sa v stoji. Niektoré úlohy vyžadujú prácu s počítačom, avšak nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.

Na začiatku začnete s jednoduchými prácami a v závislosti od svojich skúseností a výkonu môžete postúpiť na náročnejšiu prácu. Príležitosť majú aj šoféri na VZV.
Máte možnosť si kurz spraviť aj na pracovisku.

Pracovná doba sa líši podľa oddelenia a líši sa aj počas hlavnej alebo mimo sezóny.
Pracuje sa hlavne na dve smeny alebo viac zmenné časy od pondelka do piatku a príležitostne cez víkendy cez sezónu.

- k základnej mzde 10,61 €/ príplatky 25-100% za zmeny, nadčasy, vikendy
- 8,33 % holiday money
- Pracujete pre stabilnú spoločnosť
- Dlhodobá práca
- Zabezpečené pekné ubytovanie
- Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
- Transport z/do práce zabezpečený zdarma

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

XPO Logistics je jednou z najväčších prepravných a logistických spoločností na svete s poslaním pomáhať našim zákazníkom pracovať čo najefektívnejším spôsobom. Spoločnosť poskytuje špičkové riešenia dodávateľského reťazca viac ako 50 000 spoločnostiam vrátane mnohých najúspešnejších svetových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme fyzicky zdatných motivovaných ľudí.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4154198  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,61 EUR/hod.