Reagujte bez životopisu

Pracuj ako skladník v Albert Heijn - od 13,39 €/h - 36,80 €/h. Doprava a ubytovanie zabezpečené. Stabilná práca aj počas pandemickej situácie.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zaandam, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, každý týždeň
13,39 - 36,8 EUR/hod.Príplatky ku mzde za prácu na zmeny, nadčas, víkendy a sviatky sú až do 300%, 8,33% holiday money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Albert Heijn (najpopulárnejší reťazec supermarketov) v lokalite Zaandam hľadá skladníkov.

Ako skladník budete pracovať s hlasom aktivovaným systémom (voice pick system). Preto potrebujete ovládať anglický jazyk. Príležitosť majú aj vodiči vysokozdvižných vozíkov.

Práca prebieha na dvoch oddeleniach (studenom a teplom), kde sa nachádzajú čerstvé a trvanlivé výrobky.

Teplota v chladiacom oddelení sa pohybuje okolo 4-5 stupňov Celzia. Ponúkame pracovnú obuv, ale prineste si so sebou teplé oblečenie (fleece, svetre alebo bundu).

Na túto pozíciu potrebujete mať minimálne 165 cm.

Niektoré balíky vážia okolo 25 KG (zemiaky, cibuľa, banány…), preto musíte byť fyzicky fit.

Ponúkame:

- výborné mzdové podmienky (týždenná mzda)

- dlhodobá práca

- pekné ubytovanie

- transport z/do práce zdarma

- holandská pracovná zmluva

- 24 dní platenej dovolenky

- asistencia s celkovou relokáciou do krajiny

Na tejto pozícii je mzda podľa veku:
nad 23 rokov - 13,39 €/h
22 rokov - 11,69 €/h
21 rokov - 11,22 €/h
20 rokov - 8,98 €/h
18, 19 rokov - 7,83 €/h

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na [email protected]
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Albert Heijn je najväčší reťazec supermarketov v Holandsku. Reťazec bol založený 27. mája 1887, keď Albert Heijn kúpil od svojho otca Jana Heijna v Oostzaane obchod s potravinami. V nasledujúcich rokoch Heijn otvoril ďalšie prevádzky vo viacerých mestách a v roku 1899 otvoril centrálny sklad v Zaandame.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1
- fyzicky fit
- výška minimálne 165 cm

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4173793  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 13,39 EUR/hod.