Reagujte bez životopisu

Práca v sklade v Holandsku. Bez znalosti AJ! Mzda až do 15,75€/h. Nástup ihneď, ale aj od 01/2022!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Waalwijk, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď aj od januára 2022
10,5 - 15,75 EUR/hod.* Príplatky medzi pracovnými hodinami + nadčasy + práca cez víkend od 11,55 €/h – 15,75 €/h * + 8,33% dovolenkové peniaze (cca 13.ty plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi výzvy a nevadí vám pracovať na 2-3 smeny ? Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť aj BEZ ZNALOSTI ANGLICKÉHO JAZYKA!
Ponúkame Vám stabilnú prácu nielen počas pandémie, ale aj od Januára 2022!

Ingram Micro je popredným hráčom na technologickom trhu, najväčším distribútorom veľkoobchodných technológií a globálnym lídrom v oblasti služieb, v oblasti riadenia dodávateľských reťazcov a mobilných zariadení.

Ako logistický pracovník/skladník budete mať na starosti rôzne pracovné úlohy:
- Budete zárukou pre našich zákazníkov ktorí si objednali tovar, že ho aj dostanú.
- Budete mať možnosť nakladať, vykladať ale aj objednávať tovar.
- Budete pracovať so spotrebným tovarom.

Lokalita práce: Waalwijk

Mzda:
Základná mzda pre kandidátov od 21 rokov je od 10,50 € brutto/hodina. Mzda je vyplácaná mesačne aj na slovenský bankový účet.
Príplatky medzi pracovnými hodinami / nadčasy a cez víkend sú
od 11,55 €/h – 15,75 €/h nasledovne:
– 11,55 € brutto/h - pracovná smena 19:00-00:00
– 13,12 € brutto/h - pracovná smena  00:00-07:00
– 13,12 € brutto/h - nadčas
– 15,75 € brutto/h – práca cez víkend (sobota/nedeľa)

- stabilná práca - možnosť pracovať dlhodobo, aj od januára 2022
- príplatky za prácu na zmeny, v sobotu a v nedeľu podľa Holandskej legislatívy
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom –neplatíte vopred!
- doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom na firemnom automobile. Vodiči majú dopravu ZDARMA!
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Budúcnosť spoločnosti závisí od tvrdo pracujúcich, talentovaných a inovatívnych jednotlivcov, ako ste Vy!
Ingram Micro hľadá jednotlivcov, ktorí sú nadšení svetom technológií a chcú mať skutočný vplyv. Dáva a posúva kariérne každého, kto má ochotu učiť sa.
Ak máte potenciál napredovať a získať neoceniteľné skúsenosti od popredného distribútora technológií, poďte pracovať pre Ingram Micro!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 2-3 smeny a cez víkendy
- ochota rešpektovať iné národnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- dobrá fyzická kondícia
- predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou
- vodičský preukaz výhodou
- bezúhonnosť

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4207647  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.