Reagujte bez životopisu

Hľadáme baličov/čky cibuliek. Obľúbená jednoduchá práca v Holandsku. Nástupy každý týždeň vo štvrtok. Bez jazyka!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Noordwijkerhout, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Každý piatok
10,34 - 13,12 EUR/hod.mzda v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení je cca 1200 - 1600€/mesiac v závislosti od počtu odprac. hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského partnera hľadáme URGENTNE ľudí na práce s cibuľovinami. Nemusíte mať prax, znalosť cudzích jazykov, ani vodičský preukaz.

• vieme zamestnať mužov, ženy, páry (párom nevieme garantovať spoločnú prácu, zabezpečíme spoločné ubytovanie)
• jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu
• vyžaduje sa jemná motorika rúk
• pracuje sa vnútri v halách

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Náplň práce:
• sadenie cibuliek na páse
• triedenie cibuliek na páse
• balenie cibuliek
• etiketovanie
• treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Mzda:
• mzda sa odvíja od veku zamestnanca, zaradenia do daňovej skupiny, od počtu odpracovaných hodín v týždni a kolektívnych zmlúv konkrétneho klienta, kde bude zamestnanec pracovať – podľa holandskej legislatívy
• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money
• mzda v čistom je cca 1200-1600€/mesiac v čistom už aj po odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

Podrobné info si prečítajte na našej webke:

• nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz
• nízke vstupné náklady
• stabilná práca
• veľa zamestnaných Slovákov a Čechov
• holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• týždenná mzda
• viete si veľmi dobre zarobiť
• ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
• podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku
• pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• skvelé referencie od Našich uchádzačov
• zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom
• doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
• viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email [email protected]. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť, ktorá už viac ako 13 rokov zabezpečuje kvalitných pracovníkov. V prvých rokoch sa zameriavala najmä na poľnohospodársky sektor, ale teraz pôsobí v mnohých ďalších odvetviach, ako je logistika, výroba a technológia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať aj počas sviatkov
- vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho jazyka
- musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom
- ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
- ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- dobrá fyzická kondícia
- základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4231599  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,34 EUR/hod.