Reagujte bez životopisu

Skladník a vodič VZV v Holandsku - sklad Nisbets (gastronomické potreby). Mzda 11,15€ (sobota až 16,75€) brutto/hod. Doprava do/z práce zdarma

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, každý týždeň
11,15 - 16,75 EUR/hod.Príplatky ku mzde za prácu za nadčasy, víkendy a sviatky. 8,33% holiday money (ekvivalent 13. platu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského partnera, spoločnosť Nisbets, hľadáme pracovníkov do skladu - skladníkov aj vodičov VZV. Ako zamestnanec skladu Nisbets pracujete v sklade s gastronomickými potrebami.
Vašou hlavnou náplňou práce v sklade je zbieranie objednávok, triedenie objednávok ako aj práca s EPT (elektrický paletový vozík) a možnosť uplatnenia majú aj uchádzači s licenciou na VZV.
Pracujete v teplom a čistom prostredí. Nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.

Lokalita skladu je v meste Eindhoven, Holandsko.

Náplň práce:
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- kontrola kvality
- práca s ručným skenerom a triedenie výrobkov
- práca s EPT (elektrický paletový vozík)
- možnosť uplatnenia majú aj uchádzači s licenciou na VZV

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Základná mzda:
Pozícia pracovník skladu / orderpicker: 11,15 € brutto / hodinu.
Pozícia vodič VZV / reachtruk driver: 12,32 € brutto / hodinu.

Po dohode so zamestnávateľom máte možnosť pracovať aj v sobotu:
- príplatky za prácu v sobotu - 50%

- 8,33 % holiday money (dovolenkový príspevok)
- Mzda je vyplácaná týždenne
- Pracujete pre stabilnú spoločnosť
- Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
- Zabezpečené pekné ubytovanie – 2 lôžkové izby, neplatí sa
vopred
- Transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom zdarma
- Nízke náklady na vycestovanie
- Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
- Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na [email protected].
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

NISBETS dodáva široký sortiment profesionálneho vybavenia a nepotravinových cateringových potrieb pre široké spektrum cateringových spoločností a exportuje do 100 krajín! Od založenia malej rodinnej firmy v roku 1983 sa rozrástla na popredného nadnárodného dodávateľa profesionálneho vybavenia a nepotravinárskych potrieb v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

- ochota rešpektovať iné národnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- vodičský preukaz výhodou
- bezúhonnosť
- skúsenosť s prácou v sklade výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4340984  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 11,15 EUR/hod.