Sestra na novorodeneckom oddelení UNB

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Univerzitná nemocnica, Ružinovská, Ružinov, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
993€/mesiac, sestra so špecializáciou 1112€/mesiac, sestra s pokročilou praxou 1154€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• náplň práce sestry na novorodeneckom oddelení v nemocniciach Univerzitnej nemocnice Bratislava,
• vykonávanie sesterskej vizity a komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti formou ošetrovateľského procesu,
• odborná ošetrovateľská starostlivosť na základe individuálnych potrieb chorých na lôžkových oddeleniach, asistencia lekárovi a sestre špecialistke pri diagnostických a terapeutických liečebných výkonoch,
• účasť na lekárskych vizitách a plnenie úloh spojených s ordináciou lekára,
• príprava chorých na diagnostické, liečebné a ošetrovateľské výkony,
• aplikácia liekov a liečiv, sledovanie a hlásenie ich účinkov, reakcií,
• odber biologického materiálu na základné vyšetrenia,
• výkon a zodpovednosť za dezinfekciu, sterilizáciu zdravotníckej techniky a pomôcok,

• u sestier časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB,
• poskytujeme ubytovanie:
• 20 €/viaclôžková izba
• 40 €/jednolôžková izba
• možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov,
• možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
• príspevok zo soc. fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá atď.
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Univerzitná nemocnica Bratislava prijíma sestry
Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne:
• vedúca nelekárskych zdravotníckych činností Mgr. Monika Páleníková t.č. 0915/620877
• v Nemocnici Ružinov manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Štefankovicsová na mob. č. 0905/314 441,
• v Nemocnici akad. L. Dérera Kramáre manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Paštrnáková MPH. na mob. č. 0915/968 107,
• v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda p. Mgr. Jana Sivíková na tel. č. 02/6867 3007,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor: 1. Detská sestra/ všeobecná sestra 2. Diplomovaná detská sestra/ diplomovaná všeobecná sestra 3. VŠ - odbor: ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3603704  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 993€/mesiac, sestra so špecializáciou 1112€/mesiac, sestra s pokročilou praxou 1154€/mesiac