Lekár do Podunajských Biskupíc

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Nemocnica P. Biskupice, Podunajské Biskupice, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
1 192 - 2 194 EUR/mesiac1192, 50€/mesačne - lekár bez špecializácie, 2194,20€/mesiac - lekár so špecializáciou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná Geriatrická Nemocnica Podunajské Biskupice - ambulantný úsek:
- Univerzitná nemocnica Bratislava príjme do pracovného pomeru lekárov špecialistov, prípadne zaradenie a prax v danom odbore :
kardiológ, neurológ, urológ, ortóped, oftalmológ, psychiater, hematológ, gynekológ, endokrinológ, reumatológ, pneumológ, otorinolaryngológ, gastroenterológ, onkológ
- Univerzitná nemocnica Bratislava príjme do pracovného pomeru lekárov špecialistov aj absolventov na:
- Oddelenie dlhodobo chorých
- Doliečovacie oddelenie
- Kliniku geriatrie SZU a UNB

-poskytujeme ubytovanie - 20€/mesiac - viaclôžková izba, 40€/mesiac - jednolôžková izba
-možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov po ukončení skúšobnej doby
-príplatky za noc, víkendy, sviatky nad rámec Zákonníka práce
-možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
-príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá atď.
-5 dní dovolenky nad rámec zákona

V prípade záujmu o bližšie informácie ohľadom nástupu prosím kontaktujte Mgr. Andreu Földváryovú tel.č. 02/48234351, 0908/035869.
Kontaktná osoba pre ŠGN: MUDr. Katarína Cajchanová, PhD telefón: +421915393156 cajchanová@pb.unb.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3715444  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 192 - 2 194 EUR/mesiac1192, 50€/mesačne - lekár bez špecializácie, 2194,20€/mesiac - lekár so špecializáciou