Informatik- IT špecialista

Univerzitná nemocnica Bratislava

Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice, Krajinská, Podunajské Biskupice, Slovensk
Mzdové podmienky (brutto)
832€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca do tímu, ktorý na dennej báze zabezpečuje chod a administráciu interných informačných a komunikačných technológií.
- správa informačných technológií a výpočtovej techniky na lokalite UNB- Podunajské Biskupice
- podpora užívateľov pri obsluhe VT a používaní SW aplikácií ( fyzická na lokalite ako aj vzdialená)
- servis a inštalácia, konfigurácia a profylaxia PC, tlačiarní a inej kancelárskej elektroniky (svojpomocne, dodávateľsky) samostatne v servisnom centre alebo priamo na lokalite
- inštalácia a údržba základného SW vybavenia
- diagnostika porúch a profylaxiaHW výpočtovej techniky
- inštalácia softwarového vybavenia OS, SW, a klientov IS
zapájanie zariadení do počítačovej siete a lokalizácia problémov s LAN/WAN
- konfigurácia klientych častí informačných systémov a spolupráca s pracovníkmi podpory IS pri riešení problémov užívateľov
- podieľanie sa na príprave nových technických riešení

- uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
- zamestnanie u najväčšieho štátneho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti,
- mobilný telefón (smartphone) s dátovým paušálom,
- práca v špecifickom odvetní informačných technológií
- možnosť získať nové skúsenosti a vedomosti,
- možnosť sebarealizácie
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- sociálne benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB (príspevok zo sociálneho fondu na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá...)
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- stabilná pracovná doba 7.00 do 15.30
- poskytujeme ubytovanie - 40€/mesiac jednolôžková izba, 20€/mesiac viaclôžková izba

Oceňujeme proaktívny prístup, dávame priestor pre uplatnenie vlastného potenciálu.
Počítačové znalosti:
- orientácia v oblasti počítačovej techniky a periférií - pokročilý
- administrácia Windows desktopov – pokročilý
- administrácia LAN/WAN – základy
- klient/server administrácia – základy
Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť v riešení problémov
- odolnosť voči stresu
Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - stredoškolské s maturitou, vysokoškolské,
Prax v oblasti informačných a komunikačných technológií
Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Požiadavky na zamestnanca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy

analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3765393  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 832€