Lekár na Fyziatricko- rehabilitačné oddelenie UNB

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Pažítková, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 365 EUR/mesiac2511,60 EUR/mesiac lekár špecialista

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

náplň práce lekára so špecializáciou alebo aj bez špecializácie na Fyziatricko- rehabilitačnom oddelení v Nemocnici Ružinov

- priznanie a zvyšovanie základnej mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- príplatky za noc, sviatky a víkendy nad rámec zákona
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, na dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, životné jubileá , pracovné jubileá, vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- možnosť objednania karty Multisport

Informácie o výberovom konaní

skúsenosť s prácou na FRO výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4046145  Dátum zverejnenia: 13.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 365 EUR/mesiac