Senior - Konstruktér

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- navrhování technických/technologických řešení výrobků pro dopravu a manipulaci se sypkými a kusovými materiály
- konstrukční činnost
- tvorba dokumentace (všechny úrovně Basic engineering - BE, DE, AS)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
- zajímavou a odpovědnou práci
- možnost seberealizace
- nástupní plat: 45 tis. Kč

Nástup: dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém/německém jazyce.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je prestižní strojírenská společnost, sídlící na Berounsku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní

Ostatní znalosti

Solid Edge - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ strojní (strojař - technologie dopravních systémů)
- znalost konstrukční programů Solid Edge podmínkou (Solid Works)
- znalost programu Advance steel podmínkou, Femap a Scia výhodou
- aktivní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
- znalost práce na PC (MS Office)
- praxe v oboru NUTNÁ
- manažerské schopnosti - organizace práce týmu konstrukce
- komunikativnost, schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2036334  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45000 Kč/měsíc