Obchodní manager pro významné zákazníky–Key account manager

UPS Technology, spol. s r. o.

Místo práce
Železná 663/5, 619 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zodpovědnost za prodej produktů společnosti v daném regionu
samostatné vyhledávání nových obchodních příležitostí
pravidelné osobní návštěvy klientů a budování obchodních vztahů
prohlubování spolupráce se stávajícími pravidelnými odběrateli
realizace obchodního případu, kontrola plnění uzavřených obchodních smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracoviště v Brně s dobrou dopravní dostupností
zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti, která je již 25 roků na českém trhu
nelimitovaný provizní systém a odpovídající platové ohodnocení
kvalitní a vysoce konkurenceschopné portfolio výrobků a služeb, o které je na trhu zájem
profesní růst, osobní rozvoj a vzdělávání
samostatnou práci v perspektivním oboru
příjemné pracovní prostředí
přátelský kolektiv spolupracovníků
služební mobilní telefon, automobil, stravenky
podporujeme osobní iniciativu a nabízíme podnětné pracovní prostředí
trvalý HPP

Informace o náboru

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis společně s fotografií a motivačním dopisem na [email protected]. K Vašemu životopisu prosím připojte souhlas se zpracováním osobních údajů. Pro bližší dotazy je Vám k dispozici Ing. Jana Pryčková 543420299.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

prokazatelné zkušenosti s úspěšným obchodováním a minimálně 5 letou obchodní praxi
VŠ/ SŠ vzdělání s maturitou
kultivované vystupování, výborné prezentační dovednosti a komunikativnost
pečlivost, samostatnost a loajalitu k zaměstnavateli
časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
kreativní, zákaznicky orientovaný přístup
uživatelskou znalost práce s PC a zkušenosti se zpracováním cenových nabídek
trestní bezúhonnost
řidičský průkaz sk. B

Výhodou jsou:
praxe s dodávkami technologií do stavební výstavby, elektro a přístrojového vybavení
znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete pracovat v perspektivním přátelském kolektivu s možností využít Vaše schopnosti?
UPS Technology spol. s r.o. je jednou z největších společností na trhu záložních systémů a realizuje ročně stovky instalací záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů. Na trhu v ČR, Polsku a SR působí již 25 roků.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2789260  Dátum zverejnenia: 3.11.2016