Vedúci odboru Informačno-komunikačných technológií Prešovského samosprávneho kraja

Prešovský samosprávny kraj

PREŠOVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ, Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, Slovensko
Termín nástupu
1. 6. 2019
1 500 - 1 900 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov - platová trieda 09.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie odboru Informačno-komunikačných technológií Prešovského samosprávneho kraja.
Vykonávanie systémových činností so zameraním na správu informačných systémov a rozvoja spoločnej koncepcie úradu s organizáciami v zriaďovateľskej pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja (PSK).
Zabezpečenie riadenia a rozvoja Oddelenia prevádzky informačných technológií, Oddelenia správy informačných systémov a Oddelenia priestorových informácií Úradu PSK.
Dodržiavanie bezpečnostných rámcov a legislatívnych noriem.
Zabezpečenie plnenia interných noriem v rámci Odboru informačno-komunikačných technológií Úradu PSK.

- Zvýšenie nároku na dovolenku o 1 týždeň v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
- vzdelávanie a rekvalifikácia zamestnancov Úradu PSK certifikovanými lektormi.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:

1. Žiadosť o účasť na výberovom konaní podpísaná uchádzačom.
2. Návrh „Koncepcie rozvoja odboru Informačno–komunikačných technológií v Prešovskom samosprávnom kraji“ v rozsahu maximálne 10 minútovej prezentácie.
3. Profesijný životopis.
4. Doklad o najvyššie dosiahnutom vzdelaní.
5. Pre účely preukázania bezúhonnosti uchádzača sú požadované údaje v zmysle § 3 zákona č. 552/ Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v spojení s § 10 zákona č. 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, a to: meno, priezvisko, rodné priezvisko uchádzača, pôvodné meno alebo priezvisko, ak došlo k zmene mena alebo zmene priezviska, dátum narodenia, rodné číslo, miesto a okres narodenia, adresu trvalého pobytu a u osoby narodenej v cudzine aj štát narodenia, štátne občianstvo, pohlavie, číslo občianskeho preukazu alebo číslo pasu, meno, priezvisko a rodné priezvisko rodičov.
6. Písomný súhlas uchádzača na spracúvanie osobných údajov na účely výberového konania v zmysle § 13 ods.1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
7. Čestné vyhlásenie o odbornej praxi.
8. Referencie v oblasti praxe v odbore Informačno–komunikačných technológií sú vítané.

Všetky požadované doklady zaslať v písomnej forme na adresu:

Úrad Prešovského samosprávneho kraja
Nám. mieru 2
080 01 Prešov

v uzatvorenej obálke s označením NEOTVÁRAŤ - "Výberové konanie - odbor IKT"

najneskôr do 30. apríla 2019.

Podrobné podmienky o vyhlásenom výberovom konaní sú uvedené na webovej stránke PSK www.vucpo.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a/alebo riadenie. Najmenej 2 roky odbornej praxe v oblasti informačno-komunikačných technológií.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• bezúhonnosť
• samostatnosť
• spôsobilosť na právne úkony
• organizačné schopnosti
• riadiace schopnosti
• komunikatívnosť
• koncepčná tvorivosť

Verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3635938  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 900 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov - platová trieda 09.