Mzdová/mzdový účetní na oddělení personalistiky a mezd ÚVN

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Místo práce
U Vojenské nemocnice, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy.
Mzdové podmínky (brutto)
- finanční ohodnocení dle platových tarifů + osobní ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás na pozici čeká?
- činnosti související se vznikem, změnami nebo ukončováním pracovních poměrů (popř. dohod) - tj. přijímaní nových zaměstnanců, provádění změn (výše úvazku, platová třída, prodlužování smluv, přeřazení na jiné pracoviště apod.)
- činnosti související se zúčtováním výplat (včetně zpracování nemocenských dávek, srážek, exekucí, RZD, ELDP apod.)
- vedení osobních spisů zaměstnanců a dalších přidružených evidencí
- komunikace uvnitř organizace (zaměstnanci, vedoucí) i navenek (úřady, soudy, banky aj.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaškolení v personální i mzdové problematice
- po nástupu doučení základní zdravotnické legislativy mající vliv na práci personalisty v nemocnici
- 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího pracovního volna navíc
- specializovaná zdravotní péče pro zaměstnance, zvýhodněné ceny na vybrané výkony
- příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce)
- příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce)
- mateřská školka Střešovanka
- kvalitní dotované stravování (obědy za 31 Kč)
- ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc)
- slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
- sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení přímo v místě pracoviště
- podpora zdraví zaměstnanců - nutriční poradenství, psychologická poradna, prevence syndromu vyhoření, kreativní a výtvarné dílny, nordic walking a mnoho dalšího
- další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Informace o náboru

Nástup možný dle dohody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez čeho se na pozici neobejdete:
- prokazatelná znalost a zkušenost v oblasti mzdového účetnictví
- znalost práce s PC (word, excel, e-mail)
- pečlivost a zodpovědnost
- odolnost vůči stresu

Výhodou bude, pokud budete mít:
- znalost pracovního práva a zkušenost na pozici personalisty
- zkušenosti s odměňováním ve formě platu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3820920  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - finanční ohodnocení dle platových tarifů + osobní ohodnocení