Všeobecná/praktická sestra pro Centrum ambulantní zdravotní péče

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Vojenská fakultní nemocnice Praha, U Vojenské nemocnice, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup možný po dohodě.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proč pracovat v Centru ambulantní zdravotní péče
Na našem oddělení poskytujeme léčebně-preventivní péči a posudkovou činnost v ambulancích praktických lékařů. Věnujeme se také specializované péči a posudkové činnosti v oborech vnitřní lékařství a nefrologie. Naší prioritou je poskytování služeb klientům rezortu MO ČR, válečným veteránům, vojenským důchodcům a jejich rodinným příslušníkům.

Zajímá Vás práce v ambulanci praktického lékaře?
Máte dostatek pracovních, odborných i životních zkušeností??
Jste samostatná, pečlivá, zodpovědná a časově flexibilní osoba?
Pokud zní Vaše odpověď ano, pošlete nám svůj životopis, volejte a přijďte se podívat na naše pracoviště

Požadavky:
odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb.
aktivní a zodpovědný přístup k práci
praxe v ambulanci praktického lékaře výhodou
schopnost týmové spolupráce
znalost práce na PC
zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího pracovního volna navíc
propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)
již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT,penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy
mateřská školka Střešovanka
kvalitní dotované stravování (obědy za 42 Kč)
ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc)
slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.)
další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4110256  Dátum zverejnenia: 24.6.2021