Všeobecná nebo praktická sestra Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Vojenská fakultní nemocnice Praha, U Vojenské nemocnice, Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Nástup možný po dohodě.
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 48 000 Kč/měsícPlatové podmínky se odvíjí od předchozí praxe a vzdělání. Navíc měsíční osobní ohodnocení a roční odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme sestru na lůžkovou část oddělení do směnného provozu.
Proč pracovat na rehabilitaci?

Naše oddělení je kompletně vybaveno a přizpůsobeno ke včasné léčbě pacientů po úrazech, operacích a dalších akutních onemocněních pohybové a nervové soustavy (včetně vodoléčby a elektroléčby). Mimo rehabilitačních lékařů a zdravotních sester se pacientům věnují fyzioterapeuti, ergoterapeuti, klinický logoped a ošetřovatelský personál vyškolený v rehabilitačním ošetřování.

Máme přátelské pracovní prostředí – jsme sehraný tým a dokonce máme i Miu – fenku, která pacientům (a nejen jim) zpříjemňuje jejich pobyt v nemocnici.
Ke každému novému zaměstnanci máme individuální přístup a rádi zaškolíme i uchazeče bez praxe.
Velkou výhodou našeho oddělení je plánovaná péče, proto můžeme v rozpisu směn často zohlednit požadavky našich pracovníků. Naše zdravotníky podporujeme v dalším vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího pracovního volna navíc
propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)
již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT,penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy
mateřská školka Střešovanka
kvalitní dotované stravování (obědy za 42 Kč)
ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc)
slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.)
další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Informace o náboru

Více informací na webu kariera.uvn.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:
odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb., vhodné i pro absolventy
aktivní a zodpovědný přístup k práci
schopnost týmové spolupráce
znalost práce na PC
zdravotní způsobilost
bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4123398  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc