LKW Mechanik / Automechanik - švajčiarska pracovná zmluva

V&V Services GmbH

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
od 5.000 CHF (= ca. 4.200€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie nižšie uvedených prác na nákladných vozidlách vlastnej značky, ako aj užitkových automobiloch značky, ktorej je podnik výhradným reprezententom:
- opravárenské práce
- servisné práce
- údržbárske práce
- diagnostické práce
Ostatné mechanické práce
Nezávislá práca - samostnatná kontrola svojich úloh
Zodpovednosť za odpovedajúcu dokumentáciu objednávok
Neustále zlepšovanie pracovných postupov

Práca s produktmi prémiovej triedy
Voliteľný pracovný úväzok - možnosť dohody
Možnosť využívať aj neplatené voľno
Žiadne celozávodné dovolenky
Rozsiahla ponuka technických školení
Zdieľanie nákladov na odborné vzdelávanie do výšky 80%
100% platená práceneschopnosť v prípade choroby alebo úrazu
Variabilný podiel na zisku do výšky 3.000 CHF / rok
Možnosť zamestnania v inom podniku, aj v zahraničí
Flexibilné penzijné programy vo forme voliteľných sporiacich plánov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom jej renomovaná medzinárodná automobilka s výrobnými závodmi v Európe, Južnej Amerike a Ázii, kde sa vyrábajú najmä ťažké nákladné automobily a autobusy. Náš klient má rozsiahlu globálnu sieť obchodných zastúpení a opravárenských dielní pre nákladné automobily.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vítané vyučenie v odbore
- vítaná prax v odbore (ako mechanik ťažkých automobilov príp. mechanik stavebných alebo poľnohospodárskych strojov)
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2/C1 výhodou
- zápal pre prácu a daný priemysel, ochota učiť sa a sledovať novinky
- profesionálny prístup k práci, zodpovednosť a spoľahlivosť

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis
ID: 3612200  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5.000 CHF (= ca. 4.200€)