Zvárač / Stavebný zámočník - Švajčiarsko

V&V Services GmbH

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
od 5.000,-CHF (= 4.200,-EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov hľadáme zamestnancov na zváračské práce v oblasti stavebníctva a strojárstva vo Švajčiarsku.
Hlavnou náplňou práce budú tieto činnosti:
- bežné zváračské práce
- práca podľa výkresovej dokumentácie

- zabezpečíme pracovné povolenie
- zabezpečíme ubytovanie
- možnosť nadčasov
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- výplata každé dva týždne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Viaceré spoločnosti v stavebnom, kovoobrábacom a kovospracujúcom priemysle na celom území Švajčiarska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zvárač s certifikátom/osvedčením

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v odbore výhodou, ale nie povinné
- prax vítaná
- všetky druhy zváračskej kvalifikácie
- najlepšie MAG a UP
- vodičský preukaz sk. B

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis
ID: 3640231  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5.000,-CHF (= 4.200,-EUR)